OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 04.01.2022 21:12:30 

Centrum pre deti a rodiny Ilava - Klobušice

Spolupráca s TSS Group

Spolupráca  s  TSSGROUP

TSS Group a.s., Dubnica nad Váhom je  distribučná, vývojová a výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá importom a predajom zabezpečovacích systémov pre objekty a vozidlá. Ich  poslaním je byť spoľahlivým partnerom v oblasti zabezpečovacích technológií a pomáhať zvyšovať úroveň zabezpečenia objektov, budov a vozidiel. Napriek ich technickému zameraniu majú aj sociálne cítenie a vedenie firmy prišlo s návrhom, rozvinúť spoluprácu s detským domovom a pomáhať deťom, ktoré sú dočasne odlúčené od svojich blízkych. Túto spoluprácu sme s veľkou radosťou prijali a náš nový partner začal pomáhať.

V predvianočnom čase nám u svojich zamestnancov zorganizovali zbierku oblečenia, hračiek a kníh.

Spolupráca pokračovala vybavením detských izieb jednej skupiny novým nábytkom na mieru /skriňa veľká 1ks, skriňa regálová 1ks, polička 2ks, váľanda 2ks, písací stolík 2ks, stolička 2ks/  a doplnkami na ich zútulnenie /garníža, záclona, koberec, záves za posteľ 2ks/. Týmto nábytkom nám zmodernizovali šesť izieb.

V rámci kultúrneho vyžitia našich detí  nám  venovali poukaz v hodnote 100 eur, ktorý sme počas veľkonočných sviatkov využili na návštevu kina Lastovička v Dubnici nad Váhom.

V čase jarných prázdnin boli všetky deti obdarované balíčkami /kozmetika, písacie potreby, doplnky/,  ktoré zabezpečil predseda predstavenstva a riaditeľ spoločnosti pre Slovenskú republiku pán Peter Valušiak.

Úhrada nákladov na kurz autoškoly pre MD. V roku 2019 absolvovali 3 mladí dospelí kurz vodičského výcviku, ktorý v plnej výške uhradila firma TSS.

 Spoluprácu si hlboko vážime a firme TSS Group patrí obrovské ďakujeme, zamestnancom prajeme veľa pracovných a osobných úspechov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.